Поліклінічне відділення (Діагностичний центр)

Home > Поліклінічне відділення (Діагностичний центр)

Поліклінічне відділення (Діагностичний центр)

Діагностичний центр Лікарні святого Мартина

В Діагностичному центрі є сектори:

  1. Терапевтичний (де надають консультативні послуги: ендокринологи, гастроентерологи, гематолог, нефролог, алерголог, пульмонолог, ревматологи, кардіологи, неврологи, дерматологи, психіатри тощо). Тут Ви отримаєте кваліфіковану консультацію, направлення на необхідні додаткові лабораторні та інструментальні обстеження, ведення мультидисциплінарних клінічних випадків.
  2. Хірургічний (в складі якого працюють хірурги, травматологи, отоларингологи, урологи, онкологи, офтальмологи). Різного роду амбулаторні оперативні втручання по типу Хірургії одного дня, кваліфікована консультація, дообстеження.
  3. Фізіотерапевтичний (надання різноманітних фізіотерапевтичних процедур, що входять у реабілітаційну програму пацієнтів після певних перенесених захворювань та хронічних форм),
  4. Діагностичний (УЗ-діагностика, в т.ч. Ехо КС, ЕКГ, ендоскопія, спірографія, велоергометрія, рентгендіагностика, ЕНМГ, ЕЕГ, пункт забору крові)
  5. Госпрозрахунковий (обстеження пацієнтів на наявність показів/протипоказів до занять визначеною специфікою роботи, виготовлення відповідної документації періодичних, планових, первинних оглядів, водійських довідок тощо),
  6. Жіноча консультація (окремий пункт забору аналізів, гінекологічне УЗ обстеження, проведення навчань вагітним та породілям, надання висококваліфікованої консультації, ведення вагітності)
  7. Денний стаціонар (призначений для пацієнтів, що не потребують цілодобового нагляду медичним персоналом після амбулаторних оперативних втручань, стани декомпенсації хронічних захворювань, проведення пацієнтам визначених вузьким спеціалістом згідно клінічної картини маніпуляцій по типу в/в та в/м ін’єкцій).

За відсутності направлення пацієнт може отримати будь-яку медичну послугу на платній основі, тарифи якої є нижчими ринкових.

Діагностичний центр радо надає послуги всім бажаючим, незалежно від адреси проживання та прописки за наявності скерування сімейного лікаря та за відсутності такого при зверненні до визначених ЗУ окремих спеціалістів (зокрема, гінекологів, психіатрів, наркологів, стоматологів та фтизіатрів).

Ендокринологічний кабінет

Лікарі-ендокринологи:

Серденко Е.О.

Пушкарьова Н.І.

Батрин М.М.

Гастроентерологічний кабінет

Лікарі-гастоентерологи:

Салтовська Л.В.

Йовбак С.М.

Гематологічний кабінет

Лікар-гематолог

Скрипник Г.О.

Нефрологічний кабінет

Лікар-нефролог

Удут Ю.-О.Ю.

Алергологічний кабінет

Лікар-алерголог

Козар О.М.

Пульмонологічний кабінет

Лікарі-пульмонологи:

Богдан І.О.

Богдан М.І.

Ревматологічний кабінет

Лікарі-ревматологи:

Ковач А.І.

Улинець І.О.

Кардіологічний кабінет

Лікарі-кардіологи:

Овчарук Л.О.

Сидоран В.І.

Нефьодова В.М.

Хірургічний кабінет

Лікарі-хірурги:

Коструб В.В.

Скальський С.С.

Ісак М.І.

Сестри медичні:

Шорбан Б.І.

Кунак Н.І.

Фазекош М.М.

Урологічний кабінет

Лікарі-урологи:

Бабіля В.В.

Бухало А.М.

Сестра медична

Басараб Л.Б.

Травматологічний кабінет

Лікарі-ортопеди-травматологи:

Пацьо В.В.

Югас Є.І.

Білоус І.М.

Сестри медичні:

Мешко Т.І.

Мегела М.Ф.

Ратушна В.І

Кенес М.М.

Молодша медична сестра

Петах М.Ф.

Неврологічний кабінет

Лікарі-невропатологи:

Попович М.В.

Човбан М.П.

Луц О.М.

Дяків А.В.

Отоларингологічний кабінет

Лікарі-отоларингологи:

Фелді П.Г.

Яцина М.М.

Хлопук О.В.

Юрєв В.І.

Маховська К. І.

Сестри медичні:

Зозуля М.Ю.

Косинська О.В.

Офтальмологічний кабінет

Лікарі-офтальмологи:

Пішковцій Н.В

Попик В.В.

Хлипняч Т.М.

Костур К.П.

Лікар- інтерн за спеціальністю “офтальмологія”

Мартинюк Т.С.

Сестри медичні:

Причина Л.П.

Пінєєва Н.Й.

Онкологічний кабінет

Лікарі-онкологи:

Ігнатішак Й.В.

Юрченко Л.В.

Сестра медична

Дудинець М.В.

Кабінет інфекційних захворювань

Лікар-інфекціоніст

Ігнатишак О.М.

Кабінет дерматолога

Лікарі-дерматовенерологи:

Беца А.Л.

Величко Л.І.

Косач Л.І.

Кеню І.В.

Сестри медичні6

Бесага М.Ю.

Газій М.В.

Кабінет „Довіра”

Лікар-дерматовенеролог

Боднар Н.І.

Психолог

Колядка Л.А.

Кабінет психіатра

Лікарі-психіатри:

Гомокі Л.А.

Крилов М.М.

Лікар-психіатр дитячий

Шведюк І.В.

Лікар-інтерн за спеціальністю «психіатрія»

Стефанишин І.О.

Наркологічний кабінет

Лікар-нарколог

Софілканич Н.С.

Лікар-інтерн по спеціальності «наркологія»

Коцибан О.В.

Кабінет аудіометрії

Сестра медична

Азьома М.В.

Кабінет електрокардіографії

Сестра медична

Дацер Т.

Кабінет ехокардіографії

Лікар функціональної діагностика

Бровді Т.І.

Кабінет з ультразвукової діагностики

Лікарі з ультразвукової діагностики:

Тіба О.В.

Чекан М.В.

Тодікаш М.Р.

Гафич М.М.

Бабіля Е.І.

Рентгенологічний кабінет

Лікарі-рентгенологи:

Поковба М.М.

Калініченко Ю.С.

Рентгенолаборанти:

Герц Т.В.

Шестак О.М.

Легеза І.В.

Дочинець М.І.

Флюорографічний кабінет

Лікар-рентгенолог

Сидоран М.М.

Рентгенолаборанти:

Чендер І.Я

Феделеш М.В.

Кабінет ендоскопії

Лікарі-ендоскопії :

Попов В.В.

Колодій Б.О.

Швайка Р.М.

Сестра медична

Ловай К.А.

Кабінет нейрофізіології

Лікар-невропатолог

Мілашовська В.О.

Кабінет велоергометрії

Лікарі з функціональної діагностики:

Лавкай Н.Ф.

Литвиненко Л.І.

Кабінет спортивної медицини

Лікар зі спортивної медицини

Кабінет масажу

Сестри медичні з масажу:

Кравець -Сідун М.В.

Жиган Т.Ю.

Беляшина О.В.

Стегура В.М.

Кабінет лікувально-фізичної культури

Лікар-рефлексотерапевт

Лизанець В.В.

Сестри медичні з ЛФК:

Дан С.В.

Кононенко Н. П.

Луганська М.Ю.

Кононенко Н.П.

Луцьо О.П

Кабінет фізіотерапії

Лікарі-фізіотерапевти:

Лешко А.В.

Рак Л.О.

Сестри медичні з фізіотерапії:

Спачинська Л.М.

Бризгалова Т.В.

Хаща А.Д.

Ковтун Т.Ю.

Протитуберкульозний диспансер

Завідувач Луп’як Л.В.

Лікарі-фтизіатр и:

Русин Ю.І.

Мухіна Д.Д.

Яковлева Н.І.

Цугорка М.Ю

Яковлєва Н.М.

Лікар-фтизіатр дитячий

Смочко О.Ф.

Сестри медичні:

Карпенко Т.І.

Шпиток Е.І.

Гелетей Т.М.

Дудинець М.В.

Бонь Г.Ю.

Паук Н.І

Реєстратор медичний

Кабацій О.В.(у Rtg-каб)

Денний стаціонар поліклініки

Завідувач Русин М.О.

Лікарі-терапевти:

Петрецька Е.С.

Гарсеванішвілі Н.Є.

Ісак Т.І.

Кошик Ю.А.

Старша сестра медична

Кобаль М.І.

Сестри медичні:

Перепелиця І.І.

Комарницька Л.М

Голод К.Ю.

Рогач М.В.

Кампов Я.В.

Качур Р.С.

Копин В.В.

Оглядовий кабінет

Сестри медичні:

Гузинець С.В.

Пуга Н.І.

Файкун Прищ І.І.

Гойчук В.А

Іванина А.В.

Операційний блок

Лікар-анестезіолог

Сестри медичні анестезисти

Феделеш В.І.

Козловська Н.М.

Огурчак М.А.

Товт А.М.

Архіваріус

Андрейчкук Г. В.

Долікарський кабінет

Сестра медична старша

Чокнаді М.М.

Сестри медичні:

Бичкова В.В.

Глуханич С.І.

Біляка Т.І.

Маркович Л.М.

Шваб О.М.

Щока Л.В.

Пологгі В.Д.

Гардубей Г.А.

Дудаш Н.В.

Товт Е.І.

Кедик М.В.

Туряниця Л.М.

Миголинець М.Ф.

Урвалек В.Д.

Жеребак Н.В.

Чергові інформаційно-довідкової служби:

Гузингець О.М.

Горбовська О.І.

Гойдаш Я.М.

Гоблик О.І.

Решетар С.І.

Мецгер Е.І.

Глеба Л.О.

Кабінет молодшого персоналу

Молодші медичні сестри:

Маргіта Ю.Є.

Кокайко С.В.

Мангур М.І.

Лендел М.В.

Богдан С.С.

Росул М.Р.

Юхта М.М.

Германова Н.М.

Петах М.Є

Басараб П.Ю.

Петричко С.В.

Візницька М.М.

Панасюк О.М.

Хайнас М.І.

Шепентал Н.Ю.

Шуха О.І.

Сарканич В.Ю.

Ліфтер

Уста В.В.

Загальнолікарський кабінет

Лікар-хірург

Богдан П.Й.

Лікар – терапевт

Яблонська В.М.

Лікарі – невропатологи:

Пірчак А.І.

Чулей І.О.

Лікар – стоматолог – терапевт

Лакатош І.І.

Лікарі – дерматовенерологи :

Куштинець З.Й.

Бріжак С.С.

Оператор комп’ютерного набору

Селіванова В.З.

Сестри медичні

Сливка Н.Ю.

Піняшко С.В.

Лозан Л.А.

Коцар О.Б.

Шпак В.І.

Рахмана Т.О.

Піпаш О.В.

Реблян В.К.

Реєстратор медичний

Стойко В.П.

Касири

Екенбергер І.В.

Морозюк Л.І

Жіноча консультація

Завідувач

Голуб О.Г.

Лікарі-акушер-гінекологи :

Голуб О.Г.

Микицей Ю.І

Наталенко А.Ю.

Луп’як Я.М.

Бенце Д.Д.

Когут С.М.

Соловей О.Б.

Чучка В.В

Кейкер С.І.

Вовканич О.В.

Кушнір М.А.

Сегеді В.В.

Когут С.М.

Торнай С.В.

Стецьо Н.П.

Дулова Л.П.

Лікарі з ультразвукової діагностики:

Лендєл Г.В.

Соловей О.Б.

Старша акушерка

Бандюк В.Д.

Акушерки:

Торіна Г.Ю.

Цугорка І.Ю.

Граб С.В.

Товт Ю.О

Слободян В.М.

Кабінет косметологічний

Сестра медична з косметичних процедур

Свирида Б.А.

Кабінет здоров’я жінки

Акушерки:

Хомазюк М.В.

Шпонтак Т.В.

Скворцова Н.І.

Симчина Е.І.

Маланич Н.Г.

Сектор медичних оглядів

Лікарі-терапевт и:

Алмаші І.Ф.

Бушко А.Я.

Головчак Ю.М.

лікар-офтальмолог Жидик Я.

Лікар-хіруг Чекан А.А.

Лікар – дерматовенеролог

Бріжак С.С .

Повханич- Грицяк Т.М.

Повханич-Грицяк Т.М.

Лікар -акушер-гінеколог Чучка В.Ф.

Лікар – невропатолог Макусій Л.А.

Лікар – отоларинголог Хлопук О.В.

Лікар – нарколог Зарева В.М.

Лікар –психіатр Шведюк І.В.

Зарева В.М.

Лікар – стоматолог Ільтьо П.І.

Лікар – рентгенолог Калініченко Ю.С.

Сестра медична Сорока М.О.