21.08.2026 року уповноваженою особою КНП «Лікарня Св. Мартина» оголошено закупівлю товарів на 2026 рік, для закладу охорони здоров’я КНП «Лікарня Св. Мартина», за адресою м.Мукачево, вул. Новака Андрія, 8-13.
Очікувана вартість закупівлі становить
91 120,09 грн. без ПДВ.
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: до
26 серпня 2026 року 08:00 год.
Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями.
Із вказаною закупівлею можна ознайомитись за наступним посиланням:
https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-08-21-011619-a.

Інформація про предмет закупівлі 

ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2026-08-21-011619-a.

КНП «Лікарня Св. Мартина»

/ Закупівлі

14.08.2026 року уповноваженою особою КНП «Лікарня Св. Мартина» оголошено закупівлю товарів на 2026 рік, для закладу охорони здоров’я КНП «Лікарня Св. Мартина», за адресою м.Мукачево, вул. Новака Андрія, 8-13.
Очікувана вартість закупівлі становить
389 230,84 грн. без ПДВ.
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: до
22 серпня 2026 року 08:00 год.
Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями.
Із вказаною закупівлею можна ознайомитись за наступним посиланням:
https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-08-14-009530-a.

Інформація про предмет закупівлі 

ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2026-08-14-009530-a.

КНП «Лікарня Св. Мартина»

/ Закупівлі

07.08.2026 року уповноваженою особою КНП «Лікарня Св. Мартина» оголошено закупівлю товарів на 2026 рік, для закладу охорони здоров’я КНП «Лікарня Св. Мартина», за адресою м.Мукачево, вул. Новака Андрія, 8-13.
Очікувана вартість закупівлі становить
106 536,82 грн. без ПДВ.
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: до
16 серпня 2026 року 06:00 год.
Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями.
Із вказаною закупівлею можна ознайомитись за наступним посиланням:
https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-08-07-009247-a.

Інформація про предмет закупівлі 

ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2026-08-07-009247-a.

КНП «Лікарня Св. Мартина»

/ Закупівлі

06.08.2026 року уповноваженою особою КНП «Лікарня Св. Мартина» оголошено закупівлю товарів на 2026 рік, для закладу охорони здоров’я КНП «Лікарня Св. Мартина», за адресою м.Мукачево, вул. Новака Андрія, 8-13.
Очікувана вартість закупівлі становить
468 660,00 грн. без ПДВ.
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: до
15 серпня 2026 року 06:00 год.
Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями.
Із вказаною закупівлею можна ознайомитись за наступним посиланням:
https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-08-06-004092-a.

Інформація про предмет закупівлі 

ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2026-08-06-004092-a.

КНП «Лікарня Св. Мартина»

/ Закупівлі

05.08.2026 року уповноваженою особою КНП «Лікарня Св. Мартина» оголошено закупівлю товарів на 2026 рік, для закладу охорони здоров’я КНП «Лікарня Св. Мартина», за адресою м.Мукачево, вул. Новака Андрія, 8-13.
Очікувана вартість закупівлі становить
389 230,84 грн. без ПДВ.
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: до
16 серпня 2026 року 06:00 год.
Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями.
Із вказаною закупівлею можна ознайомитись за наступним посиланням:
https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-08-05-007288-a.

Інформація про предмет закупівлі 

ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2026-08-05-007288-a.

КНП «Лікарня Св. Мартина»

/ Закупівлі