05.08.2026 року уповноваженою особою КНП «Лікарня Св. Мартина» оголошено закупівлю товарів на 2026 рік, для закладу охорони здоров’я КНП «Лікарня Св. Мартина», за адресою м.Мукачево, вул. Новака Андрія, 8-13.
Очікувана вартість закупівлі становить – 389 230,84 грн. без ПДВ.
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: до 16 серпня 2026 року 06:00 год.
Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями.
Із вказаною закупівлею можна ознайомитись за наступним посиланням:
https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-08-05-007288-a.
Інформація про предмет закупівлі
ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2026-08-05-007288-a.
КНП «Лікарня Св. Мартина»
